CHIP TUNING

Usługa zmiany oprogramowania ECU w celu zwiększenia mocy i momentu obrotowego.

Producenci samochodów zostawiają zazwyczaj spory margines wytrzymałościowy dla swoich konstrukcji, dzięki temu jesteśmy w stanie, bez uszczerbku dla żywotności silnika znacząco zwiększyć jego moc.

Podczas usługi Chip tuning najważniejsze dla Nas to bezawaryjność i bezpieczeństwo zespołu napędowej, więc przede wszystkim modyfikacje robimy w oparciu o dane z diagnostyki pojazdu, później bierzemy pod uwagę życzenia Klienta.

Każda modyfikacja pisana jest z oryginalnego pliku ściągniętego z danego pojazdu i nie jest w żaden sposób powielana do innych pojazdów. Każda modyfikacja jest unikalna.

Chip tuning wykonujemy najnowszą bezkodową, całkowicie transparentną dla diagnostyki serwisowej metodą informatyczną poprzez złącze E-OBD, bez wyjmowania i otwierania sterownika, z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa i archiwizacji danych. Nazywamy to Flash OBD Programming. Oczywiście jest pewien odsetek pojazdów, które odmawiają komunikacji, wtedy z zachowaniem należytej ostrożności Chip tuning przeprowadzamy poprzez otwarcie ECU.

W zakresie chip tuningu obsługujemy woj. lubelskie i całą Polskę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym warsztacie samochodowym w Wólce Abramowickiej. Na wszystkie pytania z wielką przyjemnością odpowiemy.

ECO TUNING

Usługa zmiany oprogramowania ECU w celu zmniejszenia zużycia paliwa, zwiększenia mocy i momentu obrotowego oraz elastyczności.

Producenci samochodów konstruują pojazdy ze sporą rezerwą wytrzymałościową, a to zwiększa masę silnika zmniejszając jego sprawność i powoduje większe zużycia paliwa, co więcej jedno programowanie ECU pisane jest pod wielkoseryjną produkcję i musi uwzględniać różnice jakie mogą wystąpić między samochodami. Możemy w Państwa samochodzie nawet bez zwiększania mocy dostosować oprogramowanie pod konkretny silnik, co będzie skutkować zmniejszeniem spalania i obciążeń występujących na silniku. Modyfikując ECU również pod kątem zwiększenia mocy i elastyczności jesteśmy w stanie zmniejszyć zużycie paliwa od 0,5L/100km do 2,5L/100km.

Podczas usługi Eco tuning najważniejsze dla Nas to bezawaryjność i bezpieczeństwo zespołu napędowego, więc przede wszystkim modyfikacje robimy w oparciu o dane z diagnostyki pojazdu, później bierzemy pod uwagę życzenia Klienta.

Każda modyfikacja pisana jest z oryginalnego pliku ściągniętego z danego pojazdu i nie jest w żaden sposób powielana do innych pojazdów. Każda modyfikacja jest unikalna.

Eco tuning wykonujemy najnowszą bezkodową, całkowicie transparentną dla diagnostyki serwisowej metodą informatyczną poprzez złącze E-OBD, bez wyjmowania i otwierania sterownika, z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa i archiwizacji danych.Nazywamy to Flash OBD Programming. Oczywiście jest pewien odsetek samochodów, które odmawiają komunikacji, wtedy z zachowaniem należytej ostrożności Eco tuning przeprowadzamy poprzez otwarcie komputera.

W zakresie eco tuningu obsługujemy woj. lubelskie i całą Polskę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym warsztacie samochodowym w Wólce Abramowickiej. Na wszystkie pytania z wielką przyjemnością odpowiemy.

Przykłady:

BMW E92 320D 177KM

bmw

Trafic 2,0DCI 90KM 2011r trafic

Alfa 166 2,4JTD 140KM

alfa